17 grudnia 2010r. uczniowie klasy Id wzięli udział w treningu MMA, który odbył się w klubie Fit&Fun. Profesjonalne zajęcia z tej dziedziny prowadził trener – pan Roman Drabik.
Mieszane sztuki walki (MMA, Mixed Martial Arts) to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik. W zasadzie dopuszczone są wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni. Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała.
Wszyscy uczniowie byli zainteresowani treningiem. Chętnie wykonywali ciekawe ćwiczenia, które znacznie różniły się od wykonywanych podczas codziennych treningów piłkarskich. Swoją kondycją młodzi sportowcy zaimponowali panu trenerowi. Z pewnością prowadzą oni aktywny tryb życia realizując hasło W zdrowym ciele zdrowy duch!