O KROK OD MEDALU

Z rewelacyjnej strony pokazali się uczniowie SP 388 (byłego już Gimnazjum nr 48), którzy reprezentowali Wolę w WOM-owskich rozgrywkach w piłce ręcznej. Chłopcy, którzy wygrali dzielnicowe zmagania zajęli ostatecznie 4 miejsce. Wygrali bezkonkurencyjni mistrzowie z Ursynowa, przed ekipą z Wilanowa i Mokotowa.

Mecze międzydzielnicowe rozgrywane były na dwóch wolskich halach, przy ulicy Deotymy 25/33 oraz na hali przy Redutowej 37. Wolskim chłopakom do medalu zabrakło niewiele, ale niestety absencje dwóch podstawowych zawodników, w tym bramkarza, nie pozwoliły postawić przysłowiowej kropki nad i w meczu finałowym. O ile mecz półfinałowy bezapelacyjnie wygrali zawodnicy z Ursynowa, a drugi półfinał na swoją korzyść rozstrzygnęli gracze z Wilanowa z drużyną z Mokotowa, to absencje kadrowe zaważyły o zajęciu ostatecznie 4. miejsca, z drużyną która była w zasięgu. Co warte podkreślenie medalowe pozycje zajęły szkoły, które specjalizują się w piłce ręcznej i wszyscy podstawowi zawodnicy reprezentują mazowieckie klubu. Siatkarze i piłkarze nożni z S.P. 388 zostawili w pokonanym polu i tak wiele drużyn, które w swoich szeregach miały trenujących szczypiorniaków.

Trener Tomasz Keller, który odpowiadał za przygotowania reprezentacji szkoły, desygnował następujących zawodników:

Szlęzak Piotr, Kulesza Michał, Kajzer Mikołaj, Wojciechowski Szymon, Wojciechowski Wiktor, Zientara Piotr, Linkiewicz Jakub, Niemira Dawid, Małczak Bartosz, Chmiel Bartosz, Janus Patryk, Gralik Bartosz, Karkowski Mikołaj.

T.K.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content