Uczniowie naszego gimnazjum po raz drugi z rzędu wygrali Warszawską Olimpiadę Młodzieży w piłce siatkowej chłopców.
Jak burza przeszliśmy eliminacje, etap ćwierćfinałowy i półfinałowy nie tracąc w nich nawet jednego seta. W półfinale przyszło nam grać z gimnazjum nr 95 z Ursynowa, z którym rok wcześniej wygraliśmy w finale WOM-u po bardzo dramatycznej walce 2-1. Tym razem obyło się bez zbędnych emocji i nasi wychowankowie wygrali gładko 2-0 (25-7, 25-14). W finale przeciwnikiem naszego gimnazjum było gimnazjum nr 39, które wielokrotnie wygrywało warszawską olimpiadę. Jednak i w tym meczu podopieczni trenera Copa nie zostawili rywalom złudzeń. Wygrali pewnie 2-0 (25-14, 25-18) i powtórzyli sukces sprzed roku w jeszcze lepszym stylu.
Teraz przed nami kolejny etap rywalizacji – XVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, które odbędą się na przełomie maja i czerwca. Zapowiadamy walkę o jak najwyższe lokaty.
Złoci medaliści uczestniczą w ministerialnym programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz reprezentują barwy klubu UMKS MOS Wola Warszawa

Skład drużyny: Maciej Kuć, Wojciech Wachowicz, Daniel Grzymała, Aleksander Jass, Adrian Kacperkiewicz, Mateusz Laskowski, Michał Skibiński, Mateusz Laskowski, Wiktor Siewierski, Mateusz Rećko, Jakub Ochnik, Maciej Kusiński, Adam Sieczka-Jankowski, Kacper Żabicki(l)
Trener: Konrad Cop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content