Nasza Szkoła wygrała w tym roku projekt w ramach WIE pod nazwą Programuję przyszłość planuję – uczniowie SP 388 poznają Ozoboty  i Pociągi Intelino.

Projekt będzie realizowany od marca do czerwca z wykorzystaniem Ozobotów  i Pociągów Intelino  w grupie uczniów z klas 1-3.

 

Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne (WIE) to Program Biura Edukacji  m. st. Warszawy, umożliwiający dofinansowanie projektów przygotowanych  i realizowanych przez szkoły i przedszkola, dla których organem prowadzącym jest m. st. Warszawa. Program jest finansowany ze środków zapisanych w budżecie Biura Edukacji na poszczególne lata. W ramach WIE możliwie  jest otrzymanie dofinansowania do realizacji projektu, który wpisuje się  w program działalności edukacyjnej i wychowawczej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content