„Warszawskie Święto Drzewa”
10 października 2022 r. uczniowie klas 0-III dołączyli do jesiennej akcji „Warszawskie Święto Drzewa” organizowanej przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy przy współpracy z Gaja Club spółka z o.o. oraz Stowarzyszeniem Ekologiczno-Kulturalnym Klub Gaja.
Uczniowie posadzili piękny klon polny na terenie małego ogrodu przy naszej szkole. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Pan Dyrektor wyznaczył najlepsze miejsce dla drzewka. Wszyscy pracowali intensywnie i z dużym wysiłkiem na rzecz przyrody. Uczniowie bardzo świadomie podeszli do pracy. Wiedza małych ekologów i troska o środowisko naturalne były zachwycające. Widać było zaangażowanie z jakim młodzi ludzie podchodzą do zagadnienia ochrony środowiska i jak bardzo pragną żyć w czystym i naturalnym otoczeniu.
Dziękuję wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za udział w akcji.
Żanetta Wośko

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content