Akcja „Warto być dobrym” w naszej szkole zakończyła się.

Podczas akcji, wykonując zadania jakie sobie założyli, uczniowie nawiązali kontakt ze schroniskiem dla zwierząt "Azyl pod Psim Aniołem" w Falenicy, dla którego zbierali karmę, posłania i zabawki. Jeździli również do schroniska (na drugi koniec miasta), aby wyprowadzać psy na spacery. Prześcigali się w zbieraniu plastikowych korków i makulatury, ponieważ pieniądze ze sprzedaży w/w przeznacza się na potrzebujące dzieci. Wielu uczniów zaangażowało się w pomoc kolegom w nauce, dzięki czemu niewielu jest takich, którzy będą powtarzać tę samą klasę. Mimo, że w szkole nie wszyscy uczniowie wzięli udział w akcji, to ci, którzy się w nią zaangażowali, podeszli do swoich zadań bardzo poważnie i sumiennie je wykonali.

„ Myślę, że w kolejnej edycji liczba uczestników zwiększy się, a uczniowie ,tak jak teraz, pokażą, że nie są egoistami i potrafią robić coś bezinteresownie. ” – mówi koordynator akcji w Gimnazjum nr 48 w Warszawie.
Dnia 25 czerwca 2012r. odbyło się losowanie szczęśliwca, który otrzyma rower – główną nagrodę w konkursie. Szczęście dopisało uczennicy klasy 3c Aleksandrze Paziewskiej.

Gratulujemy Olu!!!