KLASOWE WYJŚCIE                   

NA KRĘGLE

20 grudnia 2012 r. klasa 2d wraz z wychowawcą p. Jolantą Wojdą i trenerem p. Konradem Copem wybrała się na kręgle do klubu Spin City na Bemowie. Była to nagroda za listopadową zbiórkę makulatury, w której byliśmy bezkonkurencyjni. Podzieleni na grupy, zmagaliśmy się z ciężkimi kulami siejąc spustoszenie wśród „kręgli”. Fakt zbicia chociaż jednego z nich sprawiał nam niesamowitą frajdę. Nie było niezdrowej rywalizacji, a jedynie świetna zabawa oraz integracja zespołu klasowego. Tutaj każdy bez względu na płeć, wiek, wzrost, tężyznę mógł zostać mistrzem. W naszym zespole okazał się nim Daniel Grzymała, na którego czekała niespodzianka. Dobra zabawa i humor sprawiły, że czas pędził w zastraszającym tempie. Po trzech godzinach gry wciąż nie mieliśmy dość, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wszystkim polecamy taką formę aktywnego wypoczynku oraz zachęcamy do podnoszenia sprawności fizycznej grając w kręgle. Jest to naprawdę bardzo interesujący i dobry sposób na nudę niezależnie od pogody.

Klasa 2d

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content