18 października 2012 roku odbył się finał kolejnego już X Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz Panie moje słowa” dla uczczenia pontyfikatu błogosławionego Jana Pawła II, którego organizatorami są Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej i Katolicki Zespół Edukacyjny im. Ks. Piotra Skargi.

Konkurs składał się z trzech etapów: eliminacji szkolnych, etapu drugiego kwalifikującego do udziału w finale i finału mającego wyłonić zwycięzców.


Cezary Kierzyk z siostrą Ines

Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II przystąpiło również do konkursu, aby uczcić pontyfikat błogosławionego Jana Pawła II – Patrona tej szkoły. Cezary Kierzyk, którego opiekunem była S.M.Ines Milian, otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych. Dumna katechetka wraz ze swoim podopiecznym mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystej gali z występami laureatów w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (w Galerii Porczyńskich), która odbyła się 25 października. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe medale z odciśniętym wizerunkiem bł. Jana Pawła II oraz albumy poświęcone Osobie Wielkiego Rodaka.


Cezary Kierzyk z organizatorami konkursu


medal

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content