25 marca bieżącego roku odbył się finał XIII Edycji Konkursu „Warszawa da się lubić”
pod nazwą „Citius, altius, fortius- czyli warszawskie szybciej, wyżej, mocniej poświęcone historii ruchu olimpijskiego i warszawskim klubom sportowym, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju sportu wyczynowego oraz mody na aktywność fizyczną wśród młodzieży.
  Wręczenie nagród uświetniły pokazy uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w wiodących dyscyplinach sportowych w szkole przedstawionych w formie pokazów: lekkoatletykę, piłkę nożną, piłkę siatkową, judo i unihokej. W części artystycznej zaprezentował się zespół „Respect”, szkolne cherliderki oraz para uczniów w tańcu towarzyskim. Gościnnie wystąpiła sekcja aikido.
  Swoją obecnością zaszczycili nas: burmistrz Dzielnicy Wola pan Krzysztof Strzałkowski, zastępca Burmistrza pani Grażyna Orzechowska-Mikulska, radny Dzielnicy pan Piotr Grudziński, poseł na sejm RP pan Michał Szczerba, v-ce prezesa PZPN pan Roman Kosecki, Prezes MZPN- Zdzisław Łazarczyk. Dyrektor Centrum Edukacji Olimpijskiej- pani Grażyna Rabsztyn.
Obecni byli również Dyrektorzy Szkół Podstawowych i Gimnazjów oraz laureaci konkursu: plastycznego, multimedialnego i fotograficznego.

 

Historia Wolskiego Konkursu „Warszawa da się lubić” sięga 2002 roku

 

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content