ZŁOTO I SREBRO DLA GIMNAZJUM NR 48 !!!

W dniu 6 października 2016 roku w Warszawie na Służewcu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Wspaniale spisały  się nasze reprezentacje zarówno dziewcząt jak i chłopców. Pierwsze po sukces sięgnęły zawodniczki, które po pasjonującej rywalizacji wywalczyły srebrny medal. Był to pierwszy po kilkunastu latach medal zdobyty dla naszego gimnazjum przez ekipę żeńską.

W następnej kolejności do zawodów przystąpili nasi uczniowie. Po bardzo widowiskowym i niesamowicie emocjonującym pojedynku nasi chłopcy drugi raz z rzędu zdobyli złoty medal i zostali Mistrzami Warszawy. Pozostawili za sobą wszystkie warszawskie gimnazja , między innymi Szkoły Mistrzostwa Sportowego z ul. Konwiktorskiej i ul. Lindego.

Nasze reprezentacje wystąpiły w następujących składach:

Chłopcy:

Lewandowski Jacek, Polowiec Franciszek, Grzejda Mikołaj, Brzozowski Kacper, Szymański Patryk, Kraśniewski Maciej, Liszewski Patryk, Romaniuk Daniel, Salak Krzysztof, Jóźwiak Piotr.

Opiekun: J. Fonrath

Dziewczęta:

Kaczmarzyk Emilia, Gawęda Julia, Giętkowska Zofia, Kornatowska Aleksandra, Malinowska Patrycja, Orłowska Wiktoria, Saskiewicz Erika, Krukowska Monika, Bujak Matylda, Głowacka Adrianna.

Opiekun: J. Zadruska

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy, bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!