Drogie Dzieci,

Z okazji Waszego Święta – Dnia Dziecka, jako przedstawiciel Szkolnej Rady Rodziców w imieniu wszystkich Rodziców – chciałbym złożyć Wam najlepsze życzenia, abyście zawsze miały odwagę marzyć, aby Wasze marzenia nie były ograniczone obawami, bo jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu jest spełnianie właśnie tych NAJWIĘKSZYCH MARZEŃ.

Mówimy często, że „do odważnych świat należy” i tak właśnie jest, a zatem zdobywajcie świat i konsekwentnie realizujcie swoje plany!!! Pamiętajcie, że bycie silnym, oznacza również bycie szlachetnym i dobrym dla innych.

My dorośli wiemy, że wszystko ułatwia silna Rodzina, sympatia innych i praca, którą lubimy.
Aby zdobyć pracę marzeń – trzeba się dobrze uczyć. Życzymy Wam, abyście wszyscy otrzymali doskonałe świadectwa, w końcu wakacje już tuż tuż.

Niechaj ten nadchodzący wolny czas był dla Was niezapomniany, abyście nabrali sił i radości i aby to wszystko, w dobrym zdrowiu, jak trampolina pomogło dosięgnąć tego co wydawać by się mogło niemożliwe.

Jeszcze raz – wszystkiego najlepszego !!!

Rada Rodziców

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content