Dla kandydatów

Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie – kandydaci
do Szkoły Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy kandydatów do klas IV – VIII naszej szkoły, którzy mogą u nas rozwijać nie tylko talenty sportowe
(piłka nożna, lekka atletyka, judo, unihokej, siatkówka), ale również doskonalić inne umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej z długoletnim doświadczeniem.

U nas można nauczyć się drugiego  języka obcego:  niemieckiego lub hiszpańskiego(od klasy VII) oraz przygotowywać się do konkursów w ramach zajęć pozalekcyjnych.

Prowadzimy koła zainteresowań (matematyczne, językowe, historyczne, geograficzne, chemiczne, plastyczne). Wdrożyliśmy innowacje z fizyki i matematyki dla uczniów uzdolnionych.

Dysponujemy również opieką doświadczonych pedagogów i doradcy zawodowego.

Nasza kuchnia przygotowuje na miejscu smaczne posiłki
dla uczniów oraz trzech oddziałów przedszkolnych.

Zapewniamy opiekę w świetlicy szkolnej oraz wspaniale wyposażone zaplecze sportowe. Lekcje wychowania fizycznego odbywają się na dwupoziomowej hali sportowej oraz w sali gimnastycznej przystosowanej do zajęć judo.

Dysponujemy własnym placem zabaw i dywanem multimedialnym  z grami edukacyjno – rekreacyjnymi dla dzieci klas O – IV. Uczniowie mają zapewnionąstałą opiekę pielęgniarki szkolnej.

Co roku organizujemy obozy sportowe, na których nasza młodzież doskonali umiejętności jazdy na nartach (posiadamy własny sprzęt narciarski!).

Nabór trwa!!! Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły.