Poza lekcjami

Zajęcia dodatkowe realizowane w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

Zespół humanistyczny

 

l.p. Nazwa zajęcia Beneficjenci Rodzaj zajęć Terminy Osoba prowadząca
1 Młodzi tropiciele historii 8a Koło zainteresowań przygotowujące do konkursów przedmiotowych Czwartek

15.25 – 16.10

Piotr Jusiak
2 Z historią za pan brat 7a, 7b Koło zainteresowań przygotowujące do konkursów przedmiotowych Piątek

14.40 – 15.25

Anna Szymczyk
3 Teofilek 1 – 8 Koło zainteresowań przygotowujące do konkursów o tematyce religijnej Wtorek

14.30 – 15.15

Wioletta Boroń
4 Młodzi Poloniści 6a, 7a, 7b Koło zainteresowań przygotowujące do konkursów przedmiotowych Piątek

15.25 – 16.10

Anna Szymczyk
5 Kolorowe Kredki 6a, 7a, 7b Koło zainteresowań przygotowujące do konkursów plastycznych Poniedziałek 16.15 – 17.00 Karolina Strejko

 

 

Zespół matematyczno-informatyczny

l.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć Termin, dzień tygodnia, godzina, sala Osoba prowadząca
1 Młodzi Matematycy uczniowie klas 6a, 7a, 7b, 8a Koło matematyczne Poniedziałek 8:00, sala 33 Małgorzata Łaszcz-Toczek
2 Przygotowanie do konkursu informatycznego „Logia” uczniowie klas 6a, 7a, 7b, 8a Koło informatyczne Czwartek 15:30-16:15 Leszek Stankiewicz
3 Praktyczna matematyka uczniowie klas 6a, 7a, 7b, 8a Zajęcia wyrównawcze czwartek 14:30 Małgorzata Łaszcz-Toczek
4 Z informatyką za pan brat uczniowie klas 7a, 7b Zajęcia wyrównawcze czwartek 16:15-17:00 Leszek Stankiewicz

 

 

Zespół przyrodniczy

l.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć Termin, dzień tygodnia, godzina, sala Osoba prowadząca
1 „Poczuj chemię do chemii” Uczniowie z klas 7a, 7b, 8a Zajęcia dla uczniów zdolnych Wtorek 14:30 – 15:15 sala 25 Jolanta Waliszewska
2 „Z geografią za pan brat” Uczniowie z klas 6a, 7a, 7b, 8a Koło zainteresowań dla ambitnych poniedziałek 14:25-15:10

sala 29

Izabela Olech-Wójcik

 

Zespół języków obcych

l.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć Termin, dzień tygodnia, godzina, sala Osoba prowadząca
1 „DeutschmachtSpass” – czyli niemiecki inaczej.  Klasy VII i VIII Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe. wtorek,

16:10 – 17:00

sala 35

Joanna Owczarek
2 „Hola, que tal?” – świat hiszpańskiego. Klasy VII i VIII Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe. wtorek,

16:10 – 17:00

sala 34

Joanna Woźniak
3 „Angielskim z Misiem Paddingtonem” – koło zainteresowań. Klasy I – II Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe. czwartek,

12:40 – 13:25

sala 35

Joanna Bartoszczuk
4 „Challenge yourself” – koło zainteresowań dla ucznia zdolnego. Klasy VI Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe. czwartek,

10:40 – 11:25

sala 35

Piotr Łopacki
5 „Z egzaminem za pan brat” – zajęcia przygotowujące do egzaminu klas ósmych. Klasy VII i VIII Zajęcia przygotowujące do egzaminu klas ósmych. poniedziałek,

07:10 – 07:55

sala 34

Piotr Łopacki

 

Zajęcia pozalekcyjne w edukacji wczesnoszkolnej

L.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć termin Imię i nazwisko prowadzącego
1 Koło polonistyczne

Z ortografią za pan brat”

 

Uczniowie

klasy 1a

Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe czwartek

12:40-13:25

sala 32

p. Sylwia

Zelik-Zdzieborska

2 Zajęcia dyd.-wyrównawcze

„Zabawy z liczbami”

Zajęcia wspomagające uczniów z trudnościami

w nauce liczenia

czwartek

13:30-14:15

sala 32

3 Koło recytatorsko-czytelnicze

„Między słowami”

 

Uczniowie

klasy 1b

Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe poniedziałek

12:40- 13:25

sala 27

p. Dorota Strakowska
4 Zajęcia dyd.-wyrównawcze

Nauka pięknego pisania”

Zajęcia wspomagające uczniów z trudnościami

w nauce pisania

środa

12:40-13:25

sala 27

5 Koło matematyczne

Zabawy z królikiem logikiem”

 

Uczniowie

klasy 1c

Koło zainteresowań

dla uczniów uzdolnionych matematycznie

poniedziałek

 13.30-14.15

sala 32

p. Agata Majkowska
6 Zajęcia dyd.-wyrównawcze

„Głoski i litery”

Zajęcia wspomagające uczniów z trudnościami

w nauce czytania i pisania

wtorek

12.35-13.20

sala 32

7 Koło zainteresowań

Koło teatralne „Stoi na stacji lokomotywa”

 

Uczniowie

klasy 2a

Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe poniedziałek

12:40 – 13:25

sala 24

p. Marianna Król
8 Zajęcia dyd.-wyrównawcze

„Wesołe literki”

Zajęcia wspomagające uczniów z trudnościami

w nauce czytania i pisania

środa

12:40 -13:25

sala 24

9 Koło matematyczne

„Matematyka na wesoło”

 

Uczniowie

klasy 2b

Koło zainteresowań

dla uczniów uzdolnionych matematycznie

wtorek

12.40-13.25

sala 21

p. Agnieszka Świątek
10 Zajęcia dyd.-wyrównawcze

„Słowa i słówka”

Zajęcia wspomagające uczniów z trudnościami

w nauce czytania

środa

12.40-13.25

sala 21

11 Koło polonistyczne

„Mistrz słowa i ortografii”

 

Uczniowie

klasy 3a

Koło rozwijające zainteresowania i zdolności językowe wtorek

12:40 – 13:25

sala 23

p. Żanetta Wośko
12 Zajęcia dyd.-wyrównawcze

„Czytam, piszę i liczę coraz lepiej”

Zajęcia wspomagające uczniów z trudnościami

w nauce czytania, pisania

i liczenia

środa

12:40 – 13:25

sala 23

13 Koło matematyczne z elementami programowania

„Matematyczny tor przeszkód”

 

Uczniowie

klasy 3b

Koło zainteresowań

dla uczniów uzdolnionych matematycznie

poniedziałek

11.40-12.25

sala 24

p. Małgorzata Król
14 Zajęcia dyd.-wyrównawcze

„Lekturki spod chmurki”

Zajęcia wspomagające uczniów z trudnościami

w nauce czytania i pisania

czwartek

11.40-12.25

sala 24

 

 Zajęcia dodatkowe- wychowanie fizyczne

l.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć Termin, dzień tygodnia, godzina Osoba prowadząca
1. „Prawidłowa postawa drogą do sukcesu”

 

Oddziały zerówkowe Zajęcia sportowe korekcyjne Wtorek, środa, czwartek Adam Kulesza

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat@sp388.edu.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/