Poza lekcjami

Zajęcia dodatkowe realizowane w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

Zespół humanistyczny

l.p. Nazwa zajęcia Beneficjenci Rodzaj zajęć Terminy Osoba prowadząca
1 Z historią za pan brat 7a, 8a, 8b Koło zainteresowań przygotowujące do konkursów przedmiotowych Piątek

14.40 – 15.20

Sala nr 30

Anna Szymczyk
2 Szansa na sukces 8b Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego dla uczniów z opiniami PPP Środa

8.00 – 8.45

Sala nr 29

Anna Szymczyk
3 Łódź Podwodna 1 – 8 Koło  biblijne przygotowujące do konkursów o tematyce religijnej Wtorek

13.40 – 14.25

Czwartek

13.40 – 14.25

Sala nr 32

 

Wioletta Boroń
4 Zajęcia Artcraft 4a, 7a Koło zainteresowań przygotowujące do konkursów plastycznych Poniedziałek

14.35 – 15.20

Magdalena Stępień

 

Zespół matematyczno-przyrodniczy

l.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć Termin, dzień tygodnia, godzina, sala Osoba prowadząca
1 „Zmiany klimatyczne
w świecie”
7a, 8a, 8b Zajęcia dla uzdolnionych Poniedziałek. 15:30-16:15 (po uprzednim poinformowaniu nauczyciela), sala 29 Izabela Olech-Wójcik
2 „Matematyka dla każdego” kl. 4a, 4b Zajęcia przeznaczone będą dla uczniów mających problemy z opanowaniem treści podstawy programowej Środa godz. 7.10  sala 25 (po uprzednim poinformowaniu nauczyciela)  

Jolanta Waliszewska

3 „Poczuj chemię do chemii” Kl. 7a, 8a, 8b Zajęcia wspomagające rozwój ucznia zdolnego poprzez poszerzania  ich  zainteresowań,  pomoc

w osiąganiu sukcesów.

Wtorek godz. 16.10 sala 25 (po uprzednim poinformowaniu nauczyciela)  

Jolanta Waliszewska

4 „Zajęcia dla uczniów zdolnych” z biologii Klasy: 4a, 4b, 7a, 8a
i 8b.
Zajęcia wspomagające ucznia zdolnego. Poniedziałek 7:30-8:00 Małgorzata Kosterska
5 „Młodzi matematycy – przygotowanie do egzaminu”

 

8a,8b Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty     z matematyki Środa 16.15-17.00 Leszek Stankiewicz
6 „Matematyka może być prosta” 7a Zajęcia wyrównawcze       z matematyki Czwartek 16.15-17.00 Leszek Stankiewicz

  

Zespół języków obcych

l.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć Termin, dzień tygodnia, godzina, sala Osoba prowadząca
1 „Egzamin na stówkę” Klasy 8 Zajęcia przygotowujące do egzaminu klas ósmych Poniedziałek 7:10 – 7:55, sala 34 Piotr Łopacki
2 „How to make a difference” Klasy 4 koło zainteresowań dla ucznia zdolnego. Wtorek 14:25 – 15:20, sala 34 Piotr Łopacki
3 „Poznaję świat z językiem angielskim” Klasy 2 zajęcia rozwijające kompetencje językowe. Czwartek 12:40 – 13:25, sala 34 Joanna Bartoszczuk
4 „Hola, que tal?” – świat hiszpańskiego Klasy 7 i 8 zajęcia wyrównawcze. Wtorek 16:10 – 16:55, sala 29 Joanna Woźniak
5 „Deutsch macht Spass” – czyli niemiecki inaczej. Klasy 7 i 8 Zajęcia wyrównawcze Wtorek 16:10 – 16:55, sala 30 Joanna Owczarek

  

Zajęcia dodatkowe – edukacja wczesnoszkolna

 

lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Klasa

 

 

Nazwa zajęć

 

 

Dzień tygodnia

 

Godziny

 

Numer sali

1. Aneta Wiśniewska

 

Klasa 1a Koło zainteresowań

,,Rytm, taniec i śpiew”

piątek 12.40-13.25  

s. 21

2. Aneta Wiśniewska

 

Klasa 1a Koło zainteresowań

,,Zaczynamy programować

przy użyciu Ozobotów”

piątek 13.40-14.25  

s. 21

3. Aneta Szkatulska Klasa 1b Koło matematyczne

„Mały matematyk”

 

środa 12.40- 13.25 s.22
4. Aneta Szkatulska Klasa 1b Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze

„ Sprawne rączki”- ćwiczenia grafomotyczne

 

środa 11.40-12.25 s. 22
5. Ewa Karlicka Klasa 1c Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze

z edukacji polonistycznej

„Wesołe literki”

poniedziałek 11.40-12.25 s. 14
6. Ewa Karlicka Klasa 1c Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze

z edukacji matematycznej

„Mistrz liczenia”

 

środa 11.40-12.25 s. 14
7. Sylwia Zelik-Zdzieborska Klasa 2a „Artystyczny zakątek”

koło artystyczne

poniedziałek 12.00-12:45 s. 28
8. Sylwia Zelik-Zdzieborska Klasa 2a Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze

 

wtorek 8.00-8.45 s. 28
9. Dorota Strakowska

 

Klasa 2b

 

 

Koło zainteresowań

„Odkrywcy sztuki”

czwartek 12:00-12:45 s.27
10. Dorota Strakowska

 

Klasa 2b Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze

„Czytam sam”

 

wtorek 12:00- 12:45 s. 27
11. Agata Majkowska Klasa 2c Koło matematyczne
„Matematyczny zawrót głowy”
piątek 12.25-13.10 s.35
12. Agata Majkowska Klasa 2c Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze

„Mistrz czytania i pisania”

 

poniedziałek 12.25-13.10 s. 35
13. Aneta Wiśniewska Klasa 3a Koło zainteresowań

,,Zaczynamy programować                przy użyciu Ozobotów”

poniedziałek 13.40-14.25 s. 21
14. Aneta Wiśniewska Klasa 3a

 

Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze ,,Chcemy dobrze pisać i czytać

poniedziałek 12.40-13.25 s. 21
15. Agnieszka Świątek Klasa 3b

 

Koło zainteresowań

„Matematyka da się lubić”

wtorek 12.40-13.25 s.21
16. Agnieszka Świątek Klasa 3b Zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze „Czytam, piszę, wiem”

czwartek 12.40-13.25 s.21

 

 Zajęcia dodatkowe- wychowanie fizyczne

l.p. Nazwa zajęć Beneficjenci Rodzaj zajęć Termin, dzień tygodnia, godzina Osoba prowadząca
1. Korektywa dla najmłodszych Zerówkowicze Sportowo-korekcyjne Poniedziałek od 14 do 14.30 i od 14.45 do 15.15 Adam Kulesza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat@sp388.edu.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content