Dom dla Matek z Dziećmi w Brwinowie Nazaret, prowadzony przez Wspólnotę Chleb Życia, zapewnia schronienie i wsparcie matkom z dziećmi i kobietom w ciąży, które w pewnym momencie swojego życia stały się bezdomne.

W tym roku uczniowie klasy 8b postanowili zorganizować mikołajki dla mieszkańców z Domu Nazaret. Wszyscy chłopcy obdarowali potrzebujących. Do akcji  włączył się również wolontariat naszej placówki. Zebrano mnóstwo darów, które zostały przewiezione przez nauczyciela wychowania fizycznego oraz tatę Kajetana, ucznia klasy 8b.

Wspierając naszą akcję chętni uczniowie przygotowali w domu:
– pierniczki
– kartki świąteczne,
– własnoręcznie wykonane bombki świąteczne,
– anioły/bałwanki/renifery/choinki z masy solnej, z szyszek, z makaronu, z drewna, z masy porcelanowej,
– drobne stroiki świąteczne
i przynieśli je 9 grudnia 2019. Gifty zostały przekazane jako dar wdzięczności rodzinom, które zechciały podarować produkty dla mam i ich dzieci z Domu Nazaret.

Cała nasza społeczność jest wspaniała i niejednokrotnie udowodniła, że potrafi otworzyć serce na innych. Darczyńcom dziękujemy za okazaną pomoc!! Jesteśmy dumni z naszych uczniów!!

Zespół matematyczno-informatyczny