UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH NA OBOZIE INTEGRACYJNYM!

W dniach 14-15-16 września i 16-17-18 września uczniowie klas pierwszych wyjechali na obóz integracyjny. Jego trasa przebiegała przez najciekawsze miejsca Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Młodzież miała okazję obejrzeć naturalne stalagmity i stalaktyty w Jaskini Głębokiej w Kroczycach, zmierzyć się we wspinaczce skałkowej, zjechać na linie desantowej. Udział uczniów we wszystkich atrakcjach odbywał się po opieką przewodników górskich, ratowników GOPR-u i nauczycieli.

Ponadto wrażenie wywarło spotkanie z historią w odnowionym na wzór autentyku zamku  obolicach. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie tarnogórskiej zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Pstrąga Czarnego, którą można przemierzyć tylko łodzią.

Wędrówki po lesie i leśnych polanach, pagórkach i skałkach codziennie kończył wspólny posiłek, ognisko, zabawa w podchody w świetle latarek.

Wrażenia z obozu pozostaną niezapomniane, a towarzystwo kolegów i koleżanek – bezcenne!