Występ w Wola Parku

 

 

      3.06.2016 r. w Wola Parku miało miejsce artystyczne wydarzenie Woli. Był to  II Oświatowy Festiwal Artystyczny Woli organizowany przez Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Wola. W konkursie festiwalowym wzięło udział 14 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Konkurencja była duża  o bardzo zróżnicowanej skali porównawczej. Uczestnicy konkursu prezentowali swoje zdolności muzyczne, wokalne, taneczne, gimnastyczne. Nasza szkoła przygotowała performance promujący wszystkie talenty, jakimi możemy się poszczycić. Wystąpili więc sportowcy:  różnych dziedzin: piłkarze, siatkarki, lekkoatleci, a poza tym recytatorka, śpiewaczki, gimnastycy, mistrzowie kredki i ołówka oraz judocy. Zabawa była przednia  i uhonorowana przez organizatorów nagrodami. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa i talony na pyszne lody, a najlepsi zostali obdarowani bonami zakupowymi do różnych sklepów. Grupa uczniów  reprezentująca nasze gimnazjum  pod przewodnictwem  p. Ewy Tkaczyk  i wsparciu p. Jagody Zadruskiej zajęła III miejsce  w  rywalizacji  zespołów.

Jesteśmy z nich bardzo dumni.

Brawo Gimnazjum 48!!!

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content