6 maja 2012 roku odbył się Finał Mazowsza 14 edycji Coca – Cola Cup.
Uczniowie naszego gimnazjum stoczyli zacięty mecz z reprezentacją Gimnazjum nr 22 z Radomia i wynikiem 7:1 osiągnęli w pełni zasłużone zwycięstwo. Dumą napawa fakt, że nasi uczniowie zdobyli tytuły indywidualne: najlepszego bramkarza – Łukasz Świdnicki i najlepszego zawodnika Finału – Michał Ambrozik.

Radości i uśmiechom nie było końca. Trenerzy z dumą odbierali gratulacje, a zawodnicy z entuzjazmem prezentowali okazały Puchar. Wszyscy przeżyli niezapomniane emocje i wspaniałą sportową przygodę, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Z pewnością trafne jest stwierdzenie Pani Katarzyny Boruckiej Dyrektora ds. Komunikacji i Kontaktów Zewnętrznych Coca –Cola Service Sp. Z o.o., że piłka nożna to nie tylko przyjemny sposób aktywnego spędzania wolnego czasu, ale także nauka postępowania zgodnie z zasadami fair play, zarówno na boisku, jak i na co dzień.

Chłopcom z klasy 3d serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach 🙂