Miło jest nam poinformować, że uczniowie klasy 7a  Franek, Janek oraz Mikołaj we współpracy z Panem Michałem Karpińskim nagrali film zachęcający do nauki chemii, w ramach konkursu „Z CHEMIĄ ZA PAN BRAT” organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

Wszystkie konkursowe filmy zostały udostępnione na profilu Ostatni Dzwonek Przed Maturą, który to jest profilem inicjatyw uczniowskich Wydziału Chemii UJ.

Link do filmu nagranego przez chłopców:
https://liblink.pl/wy2szErKgz

Link udostępniony zostanie również na facebooku naszej szkoły. Organizatorzy zachęcają do lajkowania filmów, a przede wszystkim proszą wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców o zasubskrybowanie kanału. To zapewni filmom większą popularność.

Komisja konkursowa nadal ocenia filmy. Po zakończeniu prac ogłosi finalistów konkursu.
Czekamy więc na informację i mocno trzymamy kciuki za reprezentantów naszej szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content