W listopadzie 2013 r. w Hali Gimnazjum nr 48 odbyły się  Mistrzostwa Dzielnicy w Tenisie Stołowym  Dziewcząt i  Chłopców.

Skład drużyny chłopców:

Dominik Prusaczyk, Bartek Walczak

Skład drużyny dziewcząt:

Dominika Grabowska, Agata Kucharska

 

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze drużyny. Chłopcy wygrali wszystkie mecze eliminacyjne oraz mecz półfinałowy. Po bardzo zaciętym pojedynku w finale ulegli jednak nieznacznie kolegom z Gimnazjum z Katolickiego Zespołu Edukacyjnego  (przegrali w secie trzecim  na przewagi). Zajęli II miejsce.

Bardzo miłą niespodziankę sprawiły nasze dziewczęta. W turnieju wygrały swoje wszystkie mecze i zdobyły tytuł Mistrzyń Woli. Tym samym wywalczyły awans do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży gdzie będą reprezentowały nasza dzielnicę w walce z najlepszymi szkołami  w stolicy.

Trenerami  drużyn byli : Jagoda Zadruska i Jarosław Fonrath
 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content