We wrześniu 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej chłopców i dziewcząt. Piłkarki  mecze rozgrywały w Ogródku Jordanowskim natomiast chłopcy na boisku Gimnazjum nr 47 przy ul. Grenady. Obydwie drużyny we wspaniałym stylu sięgnęły po tytuł Mistrza Woli. Wielokrotnie spotkania kończyły się wynikiem dwucyfrowym z korzyścią dla naszych ekip. Zwyciężając w tych zawodach uczennice i uczniowie Gimnazjum nr 48  zdobyli zaszczyt reprezentowania  Woli w turnieju piłkarskim w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody te zostały przeprowadzone w październiku 2014 r. Dziewczęta grały na boisku OSiR przy ul Kawęczyńskiej a chłopcy na stadionie Varsovii. Nasze drużyny wygrywały wszystkie mecze do fazy półfinałowej. Tam musiały uznać wyższość innych ekip . Przegrały swoje mecze dość  pechowo jedną bramką. W meczach  o III miejsca nie dały szans rywalom i zdobyły dwa brązowe medale.

 

 

Opiekunami drużyn byli: Darek Grzegrzółka i Artur Kolator.

Gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content