Z przyjemnością informuję, że nasi drugoklasiści wspaniale poradzili sobie w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szybkiego Mnożenia 2020 organizowanych przez Szkołę Podstawową Sternik z Pruszkowa. Uczniowie za pomocą specjalnej aplikacji, rywalizowali on-line z innymi szkołami.

 Wszyscy wykazali się znakomitą znajomością tabliczki mnożenia, o wyniku zadecydowała szybkość udzielania odpowiedzi.

Gratulujemy:

Karolinie Michalskiej z 2b, która zajęła 11 miejsce w swojej kategorii wiekowej,

Kryspinowi Krajewskiemu z 2b,

Kai Waś z 2a,

Bartoszowi Bałajewiczowi z 2b,

Danielowi Rudnickiemu z 2b,

Julianowi Mierzejewskiemu z 2b

i Hannie Sapińskiej z 2a.

“Mistrz szybkiego mnożenia” to międzyszkolny konkurs skierowany do uczniów klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych szkół podstawowych. Celem konkursu jest rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia w zakresie 100. Zadaniem uczestników konkursu jest poprawne rozwiązanie jak największej ilości przykładów mnożenia do 100 w ciągu 5 minut.

Szkolny koordynator

Małgorzata Król

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content