Towarzyski Turniej Siatkarek w kategorii Młodziczek

(2003 i młodsze)

o Puchar Dyrektorów

Międzyszkolnego Ośrodka Sportu nr 6

i Szkoły Podstawowej nr 388

 

            W dniu 9 września w hali Szkoły Podstawowej nr 388 przy ul. Deotymy 25/33 w Warszawie odbył się Towarzyski Turniej Siatkarek w kategorii Młodziczek o Puchar Dyrektorów Międzyszkolnego Ośrodka Sportu nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 388 .

            W rozgrywkach uczestniczyło 6 drużyn. Zawody dla dziewcząt były bardzo wyczerpujące. Każda z drużyn rozegrała po 5 spotkań, co wymagało od zawodniczek bardzo dobrego przygotowania fizycznego. Po emocjonujących, ciekawych i stojących na wysokim poziomie meczach wyłoniono zwycięzcę.

            Oto wyniki zmagań:

I miejsce            KS Metro Warszawa        

II miejsce           UMKS MOS Wola       

III miejsce          UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki

IV miejsce           Nike Ostrołęka

V miejsce            UKS Lider Konstantynów Łódzki

VI miejsce           KS Siatkarz Koło

            Podsumowania turnieju dokonali Dyrektorzy: MOS Wola – Pan Paweł Wasilewski i Szkoły Podstawowej nr 388 – Pan Jarosław Fonrath. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a najlepsze siatkarki drobne upominki. Pogratulowano i podziękowano: trenerom , wszystkim zawodniczkom  i przybyłym kibicom.

            Dyrektorzy zgodnie wyrazili opinię, że Turniej powinien wejść do stałego kalendarza imprez i zapoczątkować owocną współpracę między placówkami.

 

  

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content